כתבו לנו

info@intensive.co.il

+972-584-672-155

רח' המנוף 2, רחובות

  • White Facebook Icon

©2020 by Intensive Corporation

כל הזכויות שמורות

מחלקת PROJECTS מתמחה בהקמה וניהול פרויקטים בתחומי יזמות עיסקית וחברתית. אנחנו מוציאים לפועל מכלול פעולות להקמה וניהול של עסק חדש או של תחום פעילות חדש בעסק קיים.

המחלקה מנהלת מקצועית מספר עמותות על כלל התהליכים שבהן לרבות פיתוח משאבי העמותה וניהול מקצועי, דוחות שנתיים לרשם העמותות, שמירה על ניהול תקין ואישורי 46 לפקודת מס הכנסה.
 
במסגרת מחלקה זו חברת אינטנסיב תורמת לקהילה על ידי יצירת פרויקטים פרו-בונו, כל שנה למספר ארגונים חברתיים שנבחרו על ידי וועדה מטעם החברה.

יוצרים טוב

מיזם "יוצרים טוב" מזמין ידוענים ליצור ציור או דימוי ויזואלי שיהיה חתום על ידכם, והיצירה החד פעמית זו תימכר במכירה פומבית שזוכה לחשיפה תקשורתית חובקת מדיה. המיזם מתקיים בשיתוף ובסיוע של בית הספר לציור – אורנר בהנהלת מר אורנר נחמני, אשר ילווה את הידוענים ביצירת הציור. זה המקום לציין את מר נחמני שתורם את כלל הציוד לטובת הצלחת מיזם חשוב זה. יוזמת ומפיקת המיזם – היא חברת Intensive, העוסקת בפרויקטים שיווקיים, ירידים, כנסים, השתלמויות ועוד. כלל ההכנסות יועברו לטובת העמותות: רטורנו, האחים שלנו ועמותת וודפית- עתיד.

 

בניית מותגים

בחברת אינטנסיב טובי המוחות הקריאייטיביים שיבנו את המותג שלכם בהתאמה לחלום אותו אתם רוצים להגשים. אנו נבנה את תיק המותג המלא משלב הרעיון ועד שלב הביצוע דרך בניית הקונספט, עיצוב הלוגו, נראות המותג, עיצוב המוצר ועוד. 

 

עיצוב והקמת חנויות

לחברת אינטנסיב מחלקה המתמחה בעיצוב והקמת  חנויות, משלב תכנון הקונספט לתכנון האדריכלי ועיצוב הפנים עד להקמת החנות והשקתה באירוע נוצץ. 


אנו ניקח את הוויז'ן שלכם, נתכנן, נעצב, נפיק ונגשים את החלום לכדי מוצר סופי.

 

עיצוב והקמת עמדות מכירה

לחברת אינטנסיב מחלקה המתמחה בעיצוב עמדות ונקודות מכירה כגון עגלות מכירה, דוכני מכירה במרכזי קניות, עיצוב נקודות מכירה בחנויות קיימות ועוד. אנו ניקח את הוויז'ן שלכם, נתכנן, נעצב, נפיק ונגשים את החלום לכדי מוצר סופי.