כתבו לנו

info@intensive.co.il

+972-584-672-155

רח' המנוף 2, רחובות

  • White Facebook Icon

©2020 by Intensive Corporation

כל הזכויות שמורות

השתלמות פיתוח משאבים

השתלמות ייחודית בפיתוח משאבים שתקנה לך כלים מעשיים נוספים לגיוס התרומות לעמותה. בסיום המרתון יפתחו בפניכם באופן מיידי דרכים ייחודיים לפיתוח משאבי העמותה. ההשתלמות הינה מקצועית ולבעלי ידע בסיסי בתחום העמותות.

 

יריד הזכיינות של ישראל 2019

אם אתם חולמים לנהל עסק עצמאי מבוסס זו ההזדמנות שלכם! עשרות רשתות המחפשות זכיינים לפתיחת סניפים בכל הארץ יציגו ביריד ותוכלו לבחור מהי הרשת המתאימה לכם! 

 

ירידים

חברת אינטנסיב יוזמת ומפיקה מספר ירידים בכל שנה. ירידי סלולר, ירידי גיימינג, ירידי זכיינות, ירידי יזמות, ירידי נדל"ן ועוד. החברה משקיעה את מירב המשאבים והמאמצים על מנת למקסם את תוצאות הירידים לטובת המציגים בכל יריד ויריד. המציגים מדווחים על ירידים מוצלחים ששידרגו את העסק שאותו הציגו עשרות מונים. מוזמני היריד חוזרים בכל שנה ומדווחים על שביעות רצון ועל מקצועיות הירידים. אני גאים ביכולת שלנו ליזום ולהפיק ירידים ברמה הגבוהה ביותר. 

 

השתלמויות

חברת אינטנסיב מפתחת ומעבירה השתלמויות מקצועיות במגוון תחומים ובינהם השתלמויות למנהלי/ות פיתוח משאבים ומנהלי/ות עמותות, השתלמויות למנהלי רכש, השתלמויות מקצועיות ליועצים כלכליים ומאמנים אישיים ועוד. את ההשתלמויות מעבירים מיטב המרצים תוך שימת דגש על מקצועיותם ונסיונם כל מרצה בתחומו, על מנת שהכלים שיקבלו משתתפי ההשתלמות יהיו הכלים הפרקטיים ביותר עבורם.

 

סדנאות לאנשי מכירות

אנשי מכירות הינם המשאב היקר ביותר בכל עסק שיווקי. תקופת ההכשרה עם שכר "רשת ביטחון", ותחלופה מהירה של אנשי מכירות שטח הופכים את אנשי המכירות לנטל קשה על החברה. ככל שתוקדם הכשרת אנשי המכירות כך הנטל ורמת הסיכון יפחתו. מטרת הסדנאות היא לתת כלים ממשיים פרקטיים לאנשי המכירות בארגון, חדשים וותיקים למיקסום האפקטיביות בכל שלב עבודת איש המכירות וצמצום תקופת ההכשרה.


אנו מציעים שלוש סדנאות:
1. סדנת התנגדויות.
2. סדנת מיקסום המכירה.
3. סדנת KICKER, סדנא ייחודית המשלבת פסיכולוגיה, שפת גוף, התמודדות עם אגו, פחד וכו'.

 

תערוכות

חברת אינטנסיב מפיקה תערוכות יעודיות לאנשי מקצוע ולחברות שונות במגוון תחומים על פי דרישת הלקוח ובמיקום הנכון ביותר ללקוח ולנושא התצוגה. התערוכה מלווה באוצר מקצועי ובמעצב פנים המומחה בתערוכות. החברה מספקת כלים הפקתים משלימים כגון יח"צ, מכירה פומבית, הפקת קמפיין והזמנות ללקוחות פוטנצאליים. 

 

סדנאות לזכיינים

חברת אינטנסיב יוזמת ומפיקה סדנאות לזכיינים וזכיינים לעתיד המעוניינים לרכוש ידע מקצועי בניהול עסק, מתן כלים והכוונה בקשר נכון מול הרשת המזכה, עשה ואל תעשה ברכישת זכיינות ובהסכם מול הרשת המזכה, מתן כלי שיגנו על הזכיין ויכינו אותו לדרך החדשה אליה הוא הולך. 

 

כנסים וירידים שהפקנו בעבר

יריד הסלולר של ישראל 2015
יריד הסלולר של ישראל 2015
יריד הסלולר של ישראל 2014
יריד הסלולר של ישראל 2014